MCA Gereksinimlerine göre inşa edilmiş Uctan Uca Otomasyon

time to lender kredi yazılımı

TTLender tekrarlanan iş büyümesi sayesinde müşteri yaşam boyu değerinde %67 artış

time to lender kredi yazılımı

Kolaylaştırılmış otomasyon sayesinde %280'den fazla operasyonel verimlilik artışı sağlandı

time to lender kredi yazılımı

Yapay zeka tarafından desteklenen anında finansman kararları ve havale tahsilatları

Temel Faydalar

ttlender kredi yönetim platformu
  • Yapay zeka tarafından anında hesaplanan ticari nakit avans MCA finansman kararları ve teklif koşulları.

  • Gereksiz evrak işlerini ortadan kaldırın ve MCA'ları sunmanın operasyonel maliyetini azaltın.

  • Tüm ticari nakit avans yönetimi görevlerini tek bir yazılımda birleştirin.

  • Katkıların toplanmasını, insan hatasına yer bırakmadan tam otomatikleştirin

Kurumsal Düzeyde MCA Teknolojisi

dijital kredi otomasyonu

Finansman uygulama akışı, MCA kullanım örneklerini temel alır ve ister geçici çalışanlar ister büyük satıcılar olsun, ticari nakit avans endüstrisinin temel sektörlerine uygundur. Başvuru sahibi, işini, gelir yapısını ve gelecekteki iş performansı hakkında bilinçli bir karar vermek için gereken diğer ilgili ayrıntıları açıklar. Bu bilgiler daha sonra avans tutarını ve günlük/haftalık/aylık olarak tahsil edilecek kar yüzdesini belirlemek için kullanılır.

Yerleşik Tüccar Nakit Avans Karar Motoru, çok büyük miktarda gerçek zamanlı ve geçmiş banka ekstresi verilerinin yanı sıra diğer puanlama girdilerini işlemek için özel makine öğrenimi algoritmaları ve derin sinir ağları kullanır. TTLender kapsamındaki büyük veri ve yapay zeka, risk değerlendirmesi ve finans kararlarında benzersiz hız ve doğruluk sağlar.

Birkaç tıklamayla otomatik veya manuel olarak en uygun faktör oranını oluşturarak gelir üretimini kolaylaştırın. TTLender'ın MCA sürümü, katkıların doğrudan şirketinizin hesabına büyük ölçekte tam otomatik olarak toplanmasına izin veren sektöre özel avans hesaplamaları içerir. Ödeme planlama takvimi, yalnızca iş günlerinde katkı payı almanıza veya bir müşterinin ihtiyacı varsa ödemeleri ertelemenize olanak tanır - müşterilerinizle daha iyi ilişkiler kurmak için ihtiyacınız olan her şey.

Faktör oranları, havale ve ödeme planları söz konusu olduğunda birden çok teklifi genişletmek ve potansiyel müşterilere seçenekler sunmak için yazılımımız tarafından toplanan ve işlenen verilerden elde edilen bilgileri kullanın. Müşteri, onları sizinle olan tüm işlerinin yürütüleceği beyaz etiketli kişisel bir portalda görecek.

Aldığınız yazılım, ödeme sağlayıcıları, banka hesabı doğrulaması, SMS/e-posta ve muhasebe hizmetleri, CRM'ler ve kredi büroları ile entegrasyon için önceden yapılandırılmıştır. Ek olarak, TTLender, iş performansı analizi için genişletilmiş bir banka ekstresi puanlama hizmetleri entegrasyonuna sahiptir.

Çözüm, sistemin kaynak kodunu düzenlemeye gerek kalmadan derinlemesine özelleştirmeye izin verir. TTLender, karmaşık MCA süreçlerini esnek ve sezgisel arayüzlere yerleştirir. Bulut tabanlı platform, hem müşterilerinizin hem de çalışanlarınızın cihazlar ve ortamlar arasında biraz atlamadan sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanır.

Güçlü bir API istemcisi, TTLender örneğinizi iş altyapınıza entegre etmenize ve gerekli tüm üçüncü taraf veri sağlayıcılarını ve ürünlerini yazılımınıza anlamlı bir şekilde bağlamanıza olanak tanır.

Hizmetlerimiz

Hemen İncele
1

Fatura Finansmanı

2

Tam Otomasyon

3

Uçtan Uca Çözüm

4

MCA Ödeme İşleme Entegrasyonu

5

MCA Portalının Tamamen Özelleştirilmesi

6

Yapay zeka destekli MCA Karar Verme

TIME TO LENDER

Ticari Nakit Avans İçin Tam Dijital Otomatik Finansman

Banka düzeyinde kredi kararı doğruluğu ve kullanılabilirlik ile MCA finansmanı sunun. İşletmeniz için bugün işe yarayacak ticari nakit avans modelini görüşmek için TTLender ekibiyle iletişime geçin.

İletişime Geçin
A

Yapay zekayı kullanarak süreci uçtan uca otomatikleştiren kendi yazılımınızdan müşterilerinize uygun fiyatlı ve kolay erişilebilir fonlar sağlayın.

B

İşletmelere, gelecekteki satışlarının ve ücretlerinin belirli bir yüzdesi için önceden nakit para sağlayın.