İşinize uyarlanmış kurumsal düzeyde kredi teknolojisi

time to lender

Banka ve Kredi Birlikleri

time to lender

Leasing ve Ekipman Sağlayıcıları

time to lender

Alternatif Borç Verenler

İnsan hatalarını ortadan kaldıran ve maliyetleri düşüren Kurumsal Kredi Verme Yazılımı

dijital kredi otomasyonu
  • Tamamen yapılandırılabilir kredi oluşturma süreci

  • Akıllı AI destekli karar verme

  • Esnek kredi yönetimi ve kredi ürünü ayarları

  • Otomatik kredi tahsilatı ve ödeme uyarıları

  • İş mantığı özelleştirmesi için sürükle ve bırak arabirimi

  • İş modelinize göre uyarlanmış ayarlanabilir puan kartı 
Ticari Kredi Yazılımı
A

Ödeme işleme, iletişim, kredi bürosu verileri, banka ekstresi verileri ve çok daha fazlası için önceden yapılandırılmış entegrasyon.

B

B2B ve B2C borç verme için yerleşik veya özel yapay zeka güdümlü puan kartlarını kolayca uygulama ve çalıştırma yeteneği.

Ticari Kredi Yazılımı
C

Şirket içinde veya bulutta, tek akıllı birleşik borç verme yönetimi platformundan herhangi bir kredi ürünü kombinasyonu sunun.

D

Başvuru işleme ve kredi oluşturmadan kredi ödemeleri, hizmet, tahsilat ve raporlamaya kadar uçtan uca KOBİ kredi yönetimi otomasyonu ve optimizasyonu.

E

Yerleşik kurumsal ticari bankacılık en iyi uygulamaları, kuralları ve süreçleri ile özel ticari borç verme özellikleri.

time to lender

Bu işlevsel modül, müşterilerin sezgisel bir web iş yerinde daha karmaşık iş süreçlerini ve karar akışlarını bile hızla ayarlamasına olanak tanır. Ticari borç verenler, özel borçlunun değerlendirmesini veya karar verme kurallarını belirlemek, her bir iş müşterisi için göstergeleri ve oranları hesaplamak veya temerrütleri gidermek için en etkili eylemleri bulmak için de kullanabilir.

Yapılandırıcı, ticari borç verenlerin herhangi bir üçüncü taraf çözümü, hizmeti ve veri sağlayıcısıyla yalnızca birkaç tıklamayla anlamlı bir şekilde entegre olmasına olanak tanır.

Bu uygulama, sistemin varlıklarını ve sistem üzerinde yapılan değişiklikleri veya iyileştirmeleri (örn. yeni puanlama modelleri, karar verme stratejileri, entegrasyonlar vb.) yönetmeyi amaçlamaktadır. Ancak yetkili bir kişi tarafından onaylandıktan sonra canlı yayına geçerler. Bu, sınırlı sayıda uygulamada yapılan değişiklikleri test ederek ve şampiyon/meydan okuyan yaklaşımını kullanarak performansı izleyerek, sistem değişikliklerinin iş akışına kademeli olarak entegre edilmesi sürecini yönetmeye olanak tanır.

TTLender'ın yapay zeka güdümlü Karar Motoru , işletmelerin 30 saniyeden daha kısa sürede doğru bir kredi kararı vermesine olanak tanıyan işletme kredi puanlaması için gerekli tüm verileri anında toplar. Kredi riskini azaltmak için firma grafiği ve banka ekstresi puanlaması gibi alternatif veri noktalarını kullanan günümüzün hiper çevik ekonomisinde borç verme otomasyonu, karar verme ve kredi puanlama için özel olarak geliştirilmiştir. Borçluları puanlamak, derecelendirmek ve yeniden değerlendirmek için kullanılabilecek bir dizi analitik araç ve özellik içerir.

Karar Motoru, zengin değerlendirme yeteneklerinin yanı sıra, kümeleme ve ölçeklenebilirlik yetenekleriyle etkileyici üretkenlik sağlar. Sunucu, borçlu değerlendirme özelliklerine mümkün olan en iyi şekilde uyacak şekilde, farklı kredi ürünleri, portföy segmentleri veya iş kolları için bireysel değerlendirme süreçlerinin ayarlanmasına izin verir ve niceliksel ve niteliksel olmak üzere çeşitli derecelendirme türlerini destekler.

Yönetici, kullanıcı hesaplarını, rolleri ve erişim kimlik bilgilerini yönetmek için kullanılır. Arayüz, kullanıcı hesaplarının oluşturulmasına, düzenlenmesine ve engellenmesi/blokesinin kaldırılmasına, erişim hakları verilmesine ve sistem günlükleri aracılığıyla kullanıcı etkinliklerinin izlenmesine olanak tanır. Ticari bir borç veren olarak, her bir çalışanın, şubenin, satıcının veya borçlunun erişebildiği veriler üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

TTLender

Tam Dijital Kurumsal Kredi Uygulaması

İşletmeniz ve borç alan kişi için en iyisini yapmak üzere makine öğrenimini ve derin sinir ağlarını kullanın.

30 Saniye

Kredileri Daha Hızlı Kapatın

Daha iyi kredi kararları verin ve neredeyse anında onaylarla daha yüksek değerli borçlular kazanın.

49 %

Portföy Kârlılığını Artırın

TTLender, akıllı otomasyon sayesinde giderleri azaltırken daha güvenli kredi rezervasyonuna olanak tanır.

44 %

Dönüşüm Oranını Artırın

TTLender ile kredi oluşturmayı otomatikleştiren işletmeler için dönüşüm oranındaki ortalama artış.

283 %

Operasyonel Verimlilik Artışı

Müşteriler, ciddi verimlilik artışı ve tasarruf edilen binlerce çalışma saati bildiriyor.