dijital kredi otomasyonu

Kredi yönetim süreçlerinizi basitleştirmek ve hızla ölçeklendirmek için güçlü, kişiselleştirilmiş iş akışları oluşturun.

En karmaşık iş süreçlerini ve karar akışlarını bile ayarlamanıza olanak tanıyan işlevsel bir modülle banka düzeyinde iş ve karar verme mantığı oluşturun.

dijital kredi otomasyonu

Gelişmiş kullanıcı dostu Sistem Yapılandırıcımızla ihtiyaçlarınızı karşılayan güçlü bir sistem oluşturun.

Kullanımı kolay Sistem Konfigüratörümüz, herhangi bir üçüncü taraf çözüm, hizmet veya veri sağlayıcıyla hızlı, güvenli bir şekilde diğer kredi yönetimi yazılımlarından daha hızlı entegrasyon yapmanızı sağlar.

  • Sorunsuz güvenli entegrasyon
  • Bilgi ve veri güvenliği
  • Yetki Yönetimi
  • Performans Yönetimi
dijital kredi otomasyonu

Kredi sürecinin her aşamasında hızlı ve güvenli bir şekilde doğru kararlar almanıza yardımcı olmak için saniyeler içinde milyonlarca veriyi işler.

Güçlü yapay zeka güdümlü Karar Motorumuz, işletme kredisi puanlaması için gerekli tüm verileri anında toplayarak, veriye dayalı kredi kararlarını bir saniyeden daha kısa sürede almanıza yardımcı olur.

dijital kredi otomasyonu

Çalışanlarınızın, şubelerinizin, bayilerinizin ve borç alanlarınızın erişebileceği tüm bilgileri anında denetleyin ve kontrol altına alın

Kullanımı kolay Sistem Yöneticimiz, tüm kullanıcı etkinlikleri üzerinde tam kontrole ve gözetime sahip olmanızı sağlayarak, işletme maliyetlerini azaltmanıza, insan hatasını ortadan kaldırmanıza ve borçlunun yaşam boyu değerini artırmanıza yardımcı olur.

TTLender

Özellikler

01

Yapay Zeka Destekli Karar Motoru

Kredi verme süreçlerinizi otomatikleştirmenize ve kolaylaştırmanıza ve potansiyel borç alan kişileri hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirmenize olanak tanır.

02

FlexGUI Akış Oluşturucu

Onaylanan değişiklikleri anında uygulayan bir sürükle ve bırak düzenleyiciyle karmaşık karar verme mantığı ve özel olarak uyarlanmış web sayfaları oluşturun.

03

Sistem Yapılandırıcı

Muhasebe sistemi, KYC/AML, ödeme ve bildirim sağlayıcıları ile hızlı, güvenli ve güvenli bir şekilde entegrasyon yapın.

04

Sistem yönetimi

Operasyonel maliyetleri azaltmak ve borçlunun yaşam boyu değerini artırmak için tüm kullanıcı hesaplarını, erişim haklarını ve faaliyetleri kontrol edin ve izleyin.

05

Teminat Yönetimi

Gelişmiş varlık değerlemesi ve yeniden değerleme ile borç verme süreçlerinizi güvence altına alın ve hızlandırın.

06

Borç Kaynağı

Potansiyel borçluları hızlı ve güvenli bir şekilde değerlendirmek için sözleşmeleri otomatikleştirin ve yapay zeka destekli kredi puanlama yazılımını kullanın.

07

Borç Hizmet Yönetimi

Yapay zeka destekli bir platform, tamamen yapılandırılabilir iş akışları ve gelişmiş raporlama özellikleriyle kredi hizmeti süreçlerinizi (hem işletmelere hem de tüketicilere borç verme için) optimize edin.

08

Borç Sigorta oluşturma

Kapsamlı risk puanlaması, borçlu değerlendirmesi, karar kuralları kontrolleri, kredi sözleşmesi oluşturma, kredi teklif yönetimi ve daha fazlasından yararlanın.

09

Borç Toplama & Ödeme Yönetimi

Alacak tahsilat işlemlerinizi yapay zeka odaklı tahsilat önceliği, temerrüt grupları, yapılandırılabilir tahsilat stratejisi iş akışları ve konuşma metinleriyle kolaylaştırın.

10

Kurumsal Sınıf Raporlama

Anlaşılması kolay dinamik panolar ve grafikler biçimindeki benzersiz içgörüleri ortaya çıkarmak için kişiye özel veya önceden tanımlanmış raporları otomatikleştirin.

11

En uygun Güvenlik

Kredi yönetimi platformumuz, TOGAF® , COBIT®, ITIL® , ISO 27001 , ACA®, OWASP® , SIEM® ile kurumsal mimari, kredi tahsilat ,uyumluluk ve veri güvenliği ile dünya çapında tanınan sertifikalara sahiptir.

12

Müşteri Portalı

Kullanıcıların, kullanımı kolay tek bir arayüzde ayrıntılarını hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesine, yeni kredi başvurusunda bulunmasına ve geri ödeme yapmasına izin verin.

13

Belge Yönetimi

Kredi sözleşmeleri, teklifler ve sözleşmeler için yapılandırılabilir şablonlarla zamandan tasarruf edin ve evrak işlerini azaltın.

14

Gösterge Paneli, E-posta & SMS Bildirimler

Özel bildirimler ayarlamak ve her borç verme döngüsünü takip etmek için kontrol paneli, arama, e-posta ve SMS hizmetleri.

15

Gelişmiş Risk Değerlendirme

Kurumsal düzeyde yapay zeka, geleneksel ve alternatif risk değerlendirme verilerine dayalı olarak kredi puanlamasını otomatikleştirir.

16

Güçlü Kredi Ürün Oluşturucu

Karmaşık programlart, ücretler, vergiler, faiz ve yapılandırılabilir kurallar otomatik olarak oluşturulan kredi ekstreleri ile esnek kredi ürünleri oluşturun.