UÇTAN UCA KREDİ YÖNETİM YAZILIMI

Hemen İncele

YAPILANDIRILABİLİR KREDİ PLATFORMU

Hemen İncele

KREDİ KAYNAK PLATFORMU

Yapay zeka destekli karar verme motorumuz ve tamamen yapılandırılabilir bir kredi başvuru akışıyla daha akıllı, öngörüye dayalı kredi kararlı alın. Kayıpları azaltın ve doğru kişilere doğru koşullarda daha hızlı kredi alın.

Daha Fazla Bilgi Edin
time to lender

KREDİ SERVİS PLATFORMU

Yapay Zeka (AI) odaklı yazılımımız, zaman kazandıran, banka düzeyinde özellikler ve tamamen esnek bir kredi ürünü oluşturucu ile kredi yönetimi sürecinin her yönünü kolayca yönetmenize olanak tanır.

Daha Fazla Bilgi Edin
ttlender

KREDİ VERME ÇÖZÜMÜ

Karar verme, iş akışları, web arayüzleri ve daha fazlası için tescilli kurumsal araçlarımızla işlemenizin her ihtiyacını karşılayan ekibimizle kendi kredi çözümünüzü oluşturun. Sıfır kodlama gerekli.

Daha Fazla Bilgi Edin
ttlender
time to lender

NE SUNUYORUZ ?

Yapay Zeka Tarafından Desteklenen Kredi Yazılımı

Hızlı büyüyen kredi piyasasındaki rekabete dayanmak için yapılandırılabilir TTLender modüllerinin mükemmel uyumunu bir araya getirin.

  • Yapay zeka donanımlı bir risk yönetimi eklentisi ile kredi verme sürecinizi zenginleştirin.
  • Çok kanallı bir modül kullanarak katılım ile denemeler yapın.
  • Manuel hataları azaltmak için kredi oluşturma sürecinin her adımını otomatikleştirin.
kredi yönetimi

Bankacılığı yeniden icat edin. Yeni deneyimler yaratın.

Kullanıma hazır esnek ve sağlam özelliklerle geliştirilmiş Time To Lender, her işletmeye uygun, sorunsuz, güvenli ve yüksek verimli bir dijital geçişi garanti eden, hem bulutta hem de şirket içinde konuşlandırılabilen, pazara hazır bir çözümdür. ve satışların gelecekteki büyümesini artırmaya odaklandı.

  • Herhangi bir platformda bankacılık hizmeti verin.
  • Kapsamlı Özelleştirme Yetenekleri
  • Azaltılmış maliyetler ve Pazara Çıkış Süresi
kredi yönetimi

Kredi Verme Süreçlerinizi Otomatikleştirin

İşletmenizin ihtiyaçları ne kadar karmaşık olursa olsun, hızlı ve sorunsuz bir işe alım deneyimi garanti ediyoruz. Kullanımı kolay, entegrasyonu hızlı ve günler içinde hazır olan hepsi bir arada bir çözümle daha akıllı kredi vermeye başlayın.

Personel ve borç alanlar için düşük öğrenme eğrisine sahip hepsi bir arada çözüm. Kredi oluşturma, sigortalama ve rezervasyondan hizmet, arşivleme ve raporlamaya kadar - kredi yönetimi yazılımımız, işletmenizin tüm kredi otomasyon ihtiyaçlarını karşılar.

İşletmenizin zaman içindeki performansına ilişkin zengin öngörüler elde etmek için önemli istatistikleri izleyin ve ihtiyaca uygun raporlamayı otomatikleştirin. Üst düzey ve derinlemesine raporlama işlevimiz, zayıf alanları belirlemeyi, gerekli değişiklikleri gerçekleştirmeyi ve rakiplerinizin önüne geçmeyi kolaylaştırır.

TTLender

Hepsi Bir Arada Kredi Yönetim Platformu

01

Tescilli Yapay Zeka

Yapay zeka destekli karar verme algoritmaları ve makine öğrenimi, kredi işlemenizi otomatikleştirmenize ve kolaylaştırmanıza ve daha akıllı, daha hızlı kredi kararları vermenize yardımcı olur.

02

Kredi Sigortası

Derinlemesine risk puanlaması, borçlu değerlendirmesi, karar kuralları kontrolleri, kredi sözleşmesi oluşturma, kredi teklifi yönetimi ve daha fazlasına erişin.

03

Yapılandırılmış Entegrasyon

TTLender çözümünüzü muhasebe sistemi, kredi bürosu, KYC/AML, ödeme ve bildirim sağlayıcıları ile hızlı ve kolay bir şekilde entegre edin.

04

Güçlü Kredi Ürün Oluşturucu

Karmaşık çizelgeler, ücretler, vergiler, faiz ve yapılandırılabilir kurallar ile hiper esnek kredi ürünleri oluşturun ve otomatik kredi ekstreleri oluşturun.

05

Kurumsal Düzeyde Raporlama

Yapılandırılabilir veya önceden tanımlanmış dinamik raporları otomatikleştirin ve saniyeler içinde benzersiz içgörülerin kilidini açın

06

Tahsilat Yönetimi

Yapay zeka güdümlü tahsilat önceliği, yapılandırılabilir tahsilat stratejileri ile borç tahsilat operasyonlarınızı otomatikleştirin ve optimize edin.

07

Teminat yönetimi

Varlık değerleme ve yeniden değerlendirme dahil olmak üzere her tür teminatlı krediyi hızlı ve kolay hale getiren bir teminat modülü.

08

Güçlü Veri İçe Aktarma ve Dışa Aktarma

Verileri (ödemeler, kullanıcılar ve krediler dahil) toplu olarak içe aktararak saatlerce zamandan tasarruf edin.

KREDİ YÖNETİM YAZILIMI

TTLender kredi çözümlerinin, kredi işinizi modernleştirmenize ve otomatikleştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

İletişime Geçin