dijital kredi otomasyonu

Kişiye özel başvuru işleme ve kredi puanlama

Tüm kredi oluşturma ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulmuş güçlü, yapay zeka odaklı yazılım. TT Lender'ın kredi oluşturma modülü, karar verme, puanlama ve kredi tekliflerinizi otomatikleştirmenize, yapılandırmanıza ve basitleştirmenize olanak tanır.

  • AI destekli güçlü karar motoru
  • Kredi başvurusu oluşturma
  • Tamamen yapılandırılabilir kredi başvuru süreci,
  • Yapılandırılabilir yönetim araçları
dijital kredi otomasyonu

Kredi hizmet platformumuzda benzersiz kredi yönetimi esnekliği ve çevikliği

Kullanımı kolay ancak güçlü kredi hizmeti yazılımımızla kredi hizmeti süreçlerinizi kolaylaştırın. Gelişmiş makine öğrenimi, gelişmiş otomasyon ve dinamik raporlama özelliklerine sahiptir.

  • Yapay zeka destekli hesaplama motoru
  • Sağlam dışa ve içe veri aktarma özellikleri
  • Özel müşteri yönetimi modülü
  • Kolay grafikler, dinamik panolar ve gelişmiş raporlar
dijital kredi otomasyonu

Kredi tahsilat sürecini otomatikleştirerek çeşitli görevleri kolaylaştırır ve basitleştirir.

Daha hızlı ödeme tahsilatı. Gelişmiş otomasyon. Yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenmektedir. Her şey dahil alacak tahsilat modülümüz ile alacak tahsilat süreçlerinizi hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yönetin.

TTLender

Özellikler

01

Yapay Zeka Destekli Karar Motoru

Kredi işlemlerinizi otomatikleştirmenize ve kolaylaştırmanıza ve daha akıllı, daha hızlı kredi kararları almanıza yardımcı olur.

02

Borçlular Portalı

Borçlular, ayrıntılarını hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilir, yeni kredi başvurusunda bulunabilir ve geri ödeme yapabilir - hepsi tek bir yerde ve cihazlar arasında.

03

Teminat yönetimi

Varlık değerlemesi ve yeniden değerlendirme de dahil olmak üzere her türlü teminatlı krediyi hızlı ve kolay hale getirin.

04

Hesaplama Motoru

Karmaşık programlara, ücretlere, vergilere, faize ve yapılandırılabilir kurallara sahip aşırı esnek kredi ürünleri oluşturun ve kredi beyannamelerini otomatik olarak oluşturun.

05

Kredi Oluşturma

Benzersiz uygulama akışları oluşturun, sözleşmeleri ve anlaşmaları otomatikleştirin ve potansiyel borçluları hızlı bir şekilde değerlendirmek için yapay zeka destekli kredi puanlama yazılımı.

06

Kredi Hizmeti/ Yönetimi

Gelişmiş makine öğrenimi, gelişmiş otomasyon ve dinamik raporlama özellikleriyle kredi hizmeti süreçlerinizi optimize edin.

07

Tahsilat Yönetimi

Alacak tahsilat işlemlerinizi yapay zeka destekli tahsilat önceliği, temerrüt grupları, yapılandırılabilir tahsilat stratejileri ve konuşma metinleriyle otomatikleştirin.

08

Sigorta oluşturma

Kapsamlı risk puanlamasına, borçlu değerlendirmesine, karar kuralları kontrollerine, kredi teklifi yönetimine ve daha fazlasına erişin.

09

Yapılandırılabilir Kredi Başvuru Akışı

Kullanımı kolay düzenleyici, birkaç tıklamayla kredi başvurusu iş akışları oluşturmanıza olanak tanır. Anında otomasyon – sıfır kodlama ile.

10

Verilerin Toplu Olarak İçe ve Dışa Aktarılması

Verileri (ödemeler, kullanıcılar ve krediler dahil) toplu olarak içe aktararak saatlerce zaman kazanın.

11

Esnek Doküman Yönetimi

Tüm kredi belgelerini ve hesap özetlerini otomatik olarak oluşturun ve kolayca yönetin. Borçlu ve kredi belgelerinin toplanması için platforma anında yansıtılacak ayrıntılı gereksinimleri belirtin.

12

Pano, E-posta ve SMS Bildirimleri

Borç verme döngüsünün her aşamasını takip etmek için hem borç alanlar hem de çalışanlar için özel bildirimler ayarlayın.

13

Güçlü API Motoru

Binlerce veri noktasına anında ve istek üzerine erişerek ve bunları işleyerek zamandan tasarruf edin, kredi yönetimi süreçlerini hızlandırın ve rutin görevleri otomatikleştirin.

14

Yapılandırılabilir Raporlama

Kişiye özel veya önceden tanımlanmış dinamik raporları otomatikleştirin ve saniyeler içinde benzersiz içgörülerin kilidini açın.

15

Risk değerlendirmesi

Makine öğrenimi ve derin sinir ağları dahil olmak üzere kurumsal düzeyde yapay zeka, geleneksel ve alternatif risk değerlendirme verilerine dayalı olarak kredi puanlamasını otomatikleştirir.

16

Denetim ve Güvenlik

Kredi yönetimi platformumuz, TOGAF® , COBIT®, ITIL® , ISO 27001 , ACA®, OWASP® , SIEM® ile kurumsal mimari, kredi tahsilat ,uyumluluk ve veri güvenliği ile dünya çapında tanınan sertifikalara sahiptir.